ICVB Las Vegas’ta Imex Maratonuna Hazır

ICVB Las Vegas’ta Imex Maratonuna Hazır

13-15 Ekim 2015 tarihleri arasında Las Vegas Sands Expo Fuar Merkezi’nde düzenlenmekte olan IMEX Amerika Fuarı, Amerika pazarının en önemli kongre fuarıdır. Türkiye, fuarın düzenlendiği ilk yıl olan 2011’den bu yana fuarda başarılı bir şekilde temsil edilmektedir.

İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu-ICVB’nin bu yıl organizasyonunu Washington Kültür ve Tanıtma Müşavirliği ile koordineli olarak yürüttüğü Türkiye standında, 10 katılımcı ünitesinde toplam 10 firma ve sektör kuruluşu yer alıyor.

Türkiye bu yıl stant numarası 3012 olan, 80 m2’lik bir alanda temsil ediliyor. Önceden randevu sisteminin bulunduğu fuarda ICVB, 3 gün boyunca aralarında dernek ve birlikler ile acenta ve şirketlerin yer aldığı 50’ye yakın birebir görüşme ve randevu gerçekleştirecek. Fuar süresince hem grup sunumları, hem de katılımcıların münferit randevuları ile Türkiye ve İstanbul’un uluslararası kongre sektörüne her yönüyle tanıtımı sürdürülecek. Fuarın ikinci günü olan 14 Ekim tarihinde “Euro Party” kapsamında ise Türkiye standında düzenlenecek olan etkinlikle, stant ziyaretçileri arasından belirlenecek 2 talihliye İstanbul Tatil Paketi hediye edilecek.

IMEX Amerika Fuarı, ilk yılından bu yana gerek katılımcı kuruluş ve firma sayısında ve gerekse katılımcıların randevu sayılarındaki artışla sürekli olarak gelişen bir fuar olmuştur. Geçen yıl davetli alıcı (hosted-buyer) sayısı önceki yıla göre % 12 oranında artan fuarda, toplam randevu sayısı 53.000, katılımcı kuruluş sayısı ise 2.900’e yükselmiştir. IMEX Amerika Fuarı tüm bu yönleriyle her yıl katılımcılarının fuardan memnun ayrılmalarını sağlamıştır.

Önceki Istanbul CVB- ICCA En İyi Tanıtım Kampanyası Ödülü’nde Finalde Yarıştı!

İstanbul Ticaret Odası Ek Hizmet Binası Hobyar Mah. Seyhulislam Hayri Efendi Cad. No:14 K:6 Fatih – 34112 İstanbul

Çalışma saatleri:
Pzt – Cma: 9:00 – 17:30

Bizi takip edin