İstanbul Kongre Ve Ziyaretçi Bürosu 53. ICCA Kongresinde İstanbul Gecesi düzenledi!

İstanbul Kongre Ve Ziyaretçi Bürosu 53. ICCA Kongresinde İstanbul Gecesi düzenledi!

ICVB’nin üyesi olduğu Uluslararası Kongre ve Konvansiyonlar Birliği (ICCA) Genel Kurulu her yıl başka bir ülkede gerçekleşmektedir.

Daha önce İstanbul’da da gerçekleşmiş olan ICCA Genel Kurulları’nın 53.sü bu sene 1-5 Kasım tarihlerinde Antalya’da gerçekleşti.

Toplantı ve kongre sektöründeki yenilikler ve pazarlama yöntemlerinin ele alındığı ve yoğun teknik eğitimlerin gerçekleştiği kongrede; İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu tarafından 3 Kasım’da Antalya Titanic Deluxe Belek Otelde, 86 ülkeden yaklaşık 900 sektör profesyonelinin katılım gösterdiği gece, İstanbul’un tanıtımı için ‘İstanbul CAT Night’ adıyla düzenlenmiştir.

‘Contemporary’ İstanbul konsepti ile organize edilen gece için hazırlatılan İstanbul temalı fotoğraf köşesinde delegeler arasında selfi yarışması yapıldı. Yarışma, twitter üzerinden #SelfISTANBUL olarak kurulan 6 ekranda canlı olarak gerçekleşti. Yarışmayı kazananlara İstanbul temalı hediyeler verildi. Yarışmayı kazananlardan biri olan Viyana Kongre Bürosu çalışanı Verena Jandak’ a Conrad İstanbul Otel’de 3 gece konaklama ve Asitane Restaurant’tan bir akşam yemeği TUGEV-ICVB Yönetim Kurulu üyeleri, İBB Başkan Danışmanı Tülin Ersöz ve Haliç Kongre Merkezi Genel Müdürü Handan Boyce tarafından verildi. Gece boyunca İstanbul Kalkınma Ajansı Projesi kapsamında hazırlanan ‘İstanbul Uluslararası Kongreler Şehri İstanbul’ tanıtım filmi ve İstanbul 2010 Kültür Başkenti filmleri ard arda yayınlandı. The Nightbirds grubunun yerli ve yabancı müzikleri ile delegeler kongrenin yorgunluğunu attılar.

Gerek sunulan ikramlar gerekse hazırlanan çağdaş konsepti ile katılımcıların büyük beğenisini toplayan gecede sosyal sorumluluk unutulmamış olup, TEMA Vakfından her delege için fidan alınarak 53. ICCA Kongresi anısına Manisa Salihli Gökköy için 1000 adet fidan bağışı yapılmıştır.

Önceki ICVB İstanbul’u EIBTM Fuarı’nda Başarıyla Temsil Etti

İstanbul Ticaret Odası Ek Hizmet Binası Hobyar Mah. Seyhulislam Hayri Efendi Cad. No:14 K:6 Fatih – 34112 İstanbul

Çalışma saatleri:
Pzt – Cma: 9:00 – 17:30

Bizi takip edin