İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu- ICVB yeni bir fuar organizasyonunda daha İstanbul’u temsil etti!

İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu- ICVB yeni bir fuar organizasyonunda daha İstanbul’u temsil etti!

Önceki yıllarda GIBTM Fuarı adı ile düzenlenen fuar bu yıl yeni ismi ve formatı ile ilk kez ziyaretçileriyle buluştu.

IBTM Arabia ismiyle 10-12 Şubat 2015 tarihleri arasında, Abu Dabi’de bulunan The St. Regis Saadiyat Island Resort’de düzenlenen fuarda, İstanbul’un yurtdışında tanıtılması konusunda etkin rol oynayan İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu –ICVB de yerini aldı.

Fuarda ICVB, özel olarak hazırlanan münferit standıyla İstanbul’u temsil etti. Önceden randevu sisteminin bulunduğu fuarda, davetli alıcılarla 3 gün boyunca yoğun olarak birebir görüşmeler gerçekleştirilerek, toplantı ve insentif düzenleyicilerine İstanbul hakkında detaylı bilgiler verildi. Tüm bunların yanı sıra katılımcılara tanıtım materyalleri ve promosyon ürünler hediye edildi. Ayrıca ICVB, fuar süresince gerçekleştirilecek olan workshop, toplantı ve tüm etkinlikler ile yoğun bir takvim içinde İstanbul’un en iyi şekilde temsil edilmesi sağlandı.

IBTM Arabia Fuarı; insentif düzenlenyicilerinin %70 katılım oranıyla büyük ilgi gösterdiği, %20 kurumsal toplantı organizatörleri, %10 dernek ve birlik karar vericilerinin katılım sağladığı büyük bir buluşma noktası oluyor. Global iş mecraları için önemli iş fırsatları sunan fuarda %50 ile Ortadoğu başta olmak üzere, Amerika’dan %10, Afrika’dan %5 Avrupa ve Rusya’dan %25, Asya Pasifik’ten ise %10 oranında davetli alıcı katılıyor.

Dünya çapında 30’dan fazla ülkeden davetli alıcının katıldığı, İstanbul’un uluslararası arenadaki tanıtımı için büyük önem taşıyan ve global iş mecraları için büyük bir buluşma noktası olan IBTM Arabia’ya, Ortadoğu ve Arap yarımadası başta olmak üzere tüm dünyadan büyük ölçekte bir katılım gerçekleşti.

Önceki ACE of M.I.C.E. 2015

İstanbul Ticaret Odası Ek Hizmet Binası Hobyar Mah. Seyhulislam Hayri Efendi Cad. No:14 K:6 Fatih – 34112 İstanbul

Çalışma saatleri:
Pzt – Cma: 9:00 – 17:30

Bizi takip edin