Uluslararası Kongre Sektörünün Öncü Kuruluşu ICCA’nın Yönetim Kurulu Üyeleri İstanbul’da

Uluslararası Kongre Sektörünün Öncü Kuruluşu ICCA’nın Yönetim Kurulu Üyeleri İstanbul’da

Uluslararası kongre sektörünün nabzını tutan ve en önemli kuruluşlarından biri olan ICCA – Uluslararası Kongre ve Konvansiyonlar Birliği’nin Yönetim Kurulu Üyeleri; yıllık toplantıları için İstanbul’da bir araya geldiler.

ICVB-İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu’nun tarafından gerçekleştirilen organizasyon kapsamında ICCA yönetim kurulu üyeleri, Hilton İstanbul Bomonti Hotel’in ev sahipliğinde 15 Şubat akşamı düzenlenen yemekte, ICVB Yönetim Kurulu ve etkinlik sponsorları ile bir araya geldiler. Konukseverliği ve gösterişli ikramları ile Hilton İstanbul Bomonti Hotel, tüm ICCA yönetim kurulu üyelerine İstanbul ziyaretlerinde unutulmaz dakikalar yaşattılar.

TUGEV-ICVB Yönetim Kurulu Başkanı adına konuşma yapan ICVB Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Karacabay, tüm ICCA yönetim kurulu üyelerine, ICVB ve İstanbul’a verdikleri destekten ötürü teşekkürlerini iletti. ICCA Başkanı Nina Freysen-Pretorius ise İstanbul ziyaretlerinden son derece memnun kaldıklarını dile getirerek ev sahipliği için başta ICVB olmak üzere tüm destek veren kurum ve kuruluşlara teşekkürlerini iletti.

Etkinliğe, Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Ticaret Odası ve Türk Hava Yolları ile Conrad İstanbul Bosphorus Hotel, Hilton İstanbul Bomonti Hotel, Portaxe, Çırağan Sarayı, The Sofa Hotel/Frankie Restaurant, DenDen Denizcilik gibi kuruluşlar da destek verdiler.

Önceki Kongre Sektörünün Söz Sahibi En Önemli Kuruluşu İstanbul’u Tercih Etti

İstanbul Ticaret Odası Ek Hizmet Binası Hobyar Mah. Seyhulislam Hayri Efendi Cad. No:14 K:6 Fatih – 34112 İstanbul

Çalışma saatleri:
Pzt – Cma: 9:00 – 17:30

Bizi takip edin