“Howtoistanbul” ve “Oneİstanbul” Dünya Mobil Fuarı’nda

“Howtoistanbul” ve “Oneİstanbul” Dünya Mobil Fuarı’nda

İstanbul’un ilk ve tek resmi tanıtım sitesi olan Howtoistanbul.com ve İstanbul’un dijital tanıtım projesi Oneİstanbul, 22-25 Şubat 2016 tarihlerinde İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenen Dünya Mobil Kongresi’ne (Mobile World Congress) katılıyor.

Eylül 2014’te sitenin yönetimini İstanbul Valiliği’nden devralan ICVB-İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu, Howtoistanbul.com ve Oneİstanbul’u, bu yıl 30.’su düzenlenen organizasyonda tanıtacak.
İstanbul Ticaret Odası desteğiyle fuarda yer alan ICVB, Türkiye Milli Katılım Organizasyonu’nun Hall 5, F 61 numaralı standında yer alacak.

“Mobil Herşeydir” sloganıyla yola çıkan organizasyonun bu yılki katılımcıları arasında Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg gibi dünyaca tanınmış isimler de yer alıyor. 4 gün sürecek olan organizasyon, küresel teknolojide iş kurmak isteyenler için uluslararası iş ve network oluşturmayı amaçlıyor. Howtoistanbul.com, İstanbul seyahatlerinde uçak biletinden otel rezervasyonlarına; güncel kent etkinliklerinden yeme-içme mekânlarına; sosyal yaşamdan kültür sanata kadar kentte hayatı kolaylaştıracak tüm bilgileri ziyaretçilerine sunuyor. Günlük ziyaretçi sayısı 2.300’e ulaşan site hakkında detaylı bilgi almak için www.howtoistanbul.com’u ziyaret edebilirsiniz.

“Başka İstanbul Yok” sloganı ile yola çıkan Oneİstanbul ise, Howtoistanbul.com’un Eylül 2015’den bu yana devam ettirdiği dijital turizm projesidir. İstanbul şehri adına Twittter tarafından verilen “Verified Account” ünvanını almaya hak kazanmış olan OneIstanbul’un Twitter kanalının 1.242, Facebook kanalının 41 bin 570, Instagram kanalının ise 46 bin takipçisi bulunuyor. Ayrıca Oneİstanbul’un yürüttüğü ve katılımcılarını İstanbul’un bütün renklerini keşfetmeye çağıran fotoğraf yarışmasına, Oneİstanbul ve İstanbul hashtag’lerini yazarak Instagram üzerinden katılım yapılabilmektedir.

Önceki ICVB Asya Pasifik Kongre Fuarı’nda

İstanbul Ticaret Odası Ek Hizmet Binası Hobyar Mah. Seyhulislam Hayri Efendi Cad. No:14 K:6 Fatih – 34112 İstanbul

Çalışma saatleri:
Pzt – Cma: 9:00 – 17:30

Bizi takip edin