ICCA Başkanlığına Türk Aday

ICCA Başkanlığına Türk Aday

Uluslararası Kongre ve Konvansiyonlar Birliği (ICCA) Başkanlığına Türk Aday

Handan Boyce Kasım Ayında ICCA Başkanlığı İçin Yarışacak

Haliç Kongre Merkezi Genel Müdürü Handan Boyce, Uluslararası Kongre ve Konvansiyonlar Birliği (International Convention and Congress Association -ICCA) başkanlığı için adaylığını resmen açıkladı. Ulusal ve uluslararası kongre dünyasının yakından tanıdığı Handan Boyce, 1-6 Kasım 2014 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek 53’üncü ICCA Konferansı ve Genel Kurulu’nda yapılacak ICCA Dünya Başkanlık seçiminde iddialı.

Boyce, ICCA Başkan adaylığı için, “Dünya kongreler, konvansiyonlar ve uluslararası toplantılar sektörünün en önemli ve en büyük örgütlerinden biri olan ICCA, küresel kongre pazarında tanınırlık, iş ve bilgi paylaşımı ve yaygın iletişim ağı ile bu sektörün en önemli yapılanmalardan biri. Türkiye’nin bu yapılanma içerisinde aktif rol alması ve üst düzeyde temsili ülkemiz ve kongre ve toplantı sektörümüz için küresel bir referans ve önemli bir açılım” değerlendirmesini yaptı.

47 Üyesi Türkiye'den

Uluslararası Kongre ve Konvansiyonlar Birliği, 90 ülkede tamamı toplantı ve kongre sektöründe faaliyet gösteren 1.000’i aşkın üyeye sahip. Destinasyon pazarlama örgütleri, kongre merkezleri, kongre düzenleyicileri, oteller, kongre yan hizmet sağlayıcıları ve hava yolları gibi sektörün tüm paydaşlarını bünyesinde bulunduran ICCA’nın Türkiye’den 47 üyesi bulunuyor.

Handan Boyce Kimdir?

Handan Boyce, ICCA bünyesinde 2006 yılında Akdeniz Bölge Başkanı, 2007-2010 yılları arasında Yönetim Kurulu Üyesi, 2010-2011 yılları arasında Üçüncü Başkan olarak görev aldı. 2003-2010 yılları arasında İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu (ICVB) Genel Müdürlüğü görevini yürüten Boyce, 2011’den bu yana da Haliç Kongre Merkezi Genel Müdürlüğü görevini yürütüyor.

Önceki HowtoIstanbul.com İstanbul Kongre Ve Ziyaretçi Bürosu Tarafından Yönetilecek

İstanbul Ticaret Odası Ek Hizmet Binası Hobyar Mah. Seyhulislam Hayri Efendi Cad. No:14 K:6 Fatih – 34112 İstanbul

Çalışma saatleri:
Pzt – Cma: 9:00 – 17:30

Bizi takip edin