ICVB İftar Davetinde Üyeleriyle Bir Araya Geldi

ICVB İftar Davetinde Üyeleriyle Bir Araya Geldi

ICVB Cemile Sultan Korusu’nda organize ettiği iftar yemeğinde TUGEV Mütevelli Heyet ve Yönetim Kurulu üyeleri, İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyeleri ve temsilcileri, turizm sektör kuruluşlarının temsilcileri ve sektör basını ile bir araya geldi.

Katılım ve ilginin yoğun olduğu, 17 Temmuz Perşembe akşamı gerçekleştirilen davette ilk olarak TUGEV Yönetim Kurulu üyesi Savaş Gürsel, TUGEV-ICVB’nin geçmiş dönem yönetim kurulu üyeleri ve başkanlarına teşekkürlerini sundu ve ICVB’nin yeni genel müdürü Özgül Özkan Yavuz’a yeni görevinde başarılar diledi.

ICVB üyeleri ile ilk kez bir araya gelen ICVB Genel Müdürü Özgül Özkan Yavuz ise konuşmasında başta TUGEV-ICVB Başkanı İbrahim Çağlar olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine, yeni görevi vesilesiyle teşekkürlerini sundu.

Sözlerine “ICVB, yer aldığı her platformda İstanbul’u en iyi şekilde temsil etmeyi başarmıştır ve bundan sonra da İstanbul markasını yüceltmeye devam etmek için yeni görevler üstlenecektir. Süregelen bu işbirliklerimizi geliştirerek İstanbul’u dünya sıralamasında öncelikle ilk 5 içerisinde görebilmek ve sonrasında liderliğe taşıyabilmek İstanbul’u Avrupa’nın en çok ziyaret edilen şehri yapmak nihai hedefimizdir” şeklinde devam eden Yavuz, ICVB’nin yeni dönemde, yeni projelere hazırlandığını ve bu yönde sektörün tüm görüş, öneri ve taleplerine açık ve iletişim için ulaşılabilir olduğunu özellikle vurguladı.

Önceki Türkiye’nin Tek MICE Endüstrisi Fuarı Sizleri Bekliyor!

İstanbul Ticaret Odası Ek Hizmet Binası Hobyar Mah. Seyhulislam Hayri Efendi Cad. No:14 K:6 Fatih – 34112 İstanbul

Çalışma saatleri:
Pzt – Cma: 9:00 – 17:30

Bizi takip edin