Türkiye’nin Tek MICE Endüstrisi Fuarı Sizleri Bekliyor!

Türkiye’nin Tek MICE Endüstrisi Fuarı Sizleri Bekliyor!

Türkiye’nin tek MICE endüstrisi fuarı “2. ACE of M.I.C.E. Exhibition” 26 – 28 Şubat 2015 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

2014 senesinde ilki düzenlenen ve Türkiye ile tüm dünyadan MICE profesyonellerini aynı çatı altında toplayan “ACE of M.I.C.E. Exhibition”, toplantı, kongre ve etkinlik sektörünün lider organizasyonu konumunda. 3 gün boyunca B2B görüşmelerin gerçekleştiği fuarda eş zamanlı olarak birbirinden zengin sempozyum, konferans ve network aktiviteleri düzenlenecek olup 3.ACE of M.I.C.E. Ödül Töreni fuarın 2.günü olan 27 Şubat akşamı 3000’in üzerinde sektör profesyonelinin katılımıyla Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

2014 senesinde 9,856 ziyaretçi (1053 uluslararası, 8803 yerli) ağırlayan AME, Türkiye, Kuzey ve Latin Amerika, Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya ülkelerinden toplamda 579 hosted buyer ağırlamış ve toplamda 3.725 B2B görüşme gerçekleştirilmiştir. AME 2015, Türkiye’den ve dünyadan MICE endüstrisinin önemli firmaları ve satın alıcılarıyla buluşarak iş ilişkilerini güçlendirmek için mükemmel bir fırsat sunuyor. Türk satın alıcılar ve ziyaretçiler; yerli ve yabancı kurumsal firmalar, acentalar ve uluslararası derneklerden oluşuyor. AME 2015, 300 uluslararası ve 500 de yerli satın alıcıyı muhteşem bir etkinlikte bir araya getiriyor.

AME 2015 Fuarı’nda Sizleri Neler Bekliyor?

  • 12.000 üzerinde profesyonel ziyaretçi
  • 800 Hosted Buyer (300 yabancı ve 500 yerli) ile B2B görüşme yapma fırsatı
  • Birbirinden renkli network aktiviteleri
  • 3. ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödül Töreni
  • Türkiye ve Dünya’dan konusunun uzmanı değerli konuşmacıların katılımıyla zengin panel ve konferanslar

AME 2015 Yenilikler!

AME Bölgesel Dernek ve Kurumsal Satın Alıcı Programı (27 Şubat 2015)

AME Regional Association Day Programme

Etkinlik dahilinde SEEMEA (Güney ve Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) ülkelerinin uluslararası dernek yöneticileri yarım günlük eğitim ve network programı kapsamında biraraya geleceklerdir. AME Association Day 50 yabancı ve 50 lokal satın alıcı konumundaki dernek yöneticisini biraraya getirecektir. Dernek yöneticileri, yönetim kurulu üyeleri ve kongre başkanları katılımcı profilini oluşturmaktadır. Fuar katılımcıları sosyal etkinlikler ve B2B Randevu sistemi aracılığı ile dernek temsilcileri ve kongre başkanları ile biraraya gelme fırsatı yakalayacaktır.

Medical Meetings Day (27 Şubat 2015)

Yarım günlük AME Regional Association Day programı ilaç sektöründe faaliyet gösteren dernek ve şirket yöneticilerini biraraya getiren Medical Meetings Day ile devam edecektir.

Regional Corporate Programme (27 Şubat 2015)

AME fuarı yukarıda belirtilen programlar beraberinde ayrıca 25 yabancı ve 25 türk kurumsal şirket üst düzey yönetici ve satın alıcısını yarım günlük kapalı oturumlarla biraraya getirecektir. Kurumsal şirket yöneticileri yarım günlük eğitim programına katılmakla birlikte AME süresinde stant katılımcıları ile de B2B toplantılar vasıtasıyla görüşme imkanı yakalayacaktır.

MICE Talks (26 – 27 Şubat 2015)

Telekomünikasyon’dan Otomotiv’e, Hızlı Tüketim’den Sigorta’ya, Bankacılık’tan Teknoloji’ye kadar oldukça geniş bir sektörel yelpazede etkinlik başarı öykülerinin konuşulacağı MICE Talks, birbirinden değerli Türkiye’nin lider markalarını ve aynı zamanda uluslararası markaları programda ağırlayacaktır. Katılımcılar markaların etkinlik başarı öykülerini dinleyerek oldukça geniş bir knowhow erişimine sahip olacaktır.

Uluslararası Güvenli Etkinlikler Sempozyumu (ILESS)

Event Safety Alliance ve TESDER işbirliği ile ilk kez gerçekleştirilecek olan “1st International Live Event Safety Symposium” AME Fuarı ev sahipliğinde 26-27-28 Şubat 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Üniversite Öğrencileri Sektörle Buluşuyor (28 Şubat 2015)

Üniversitelerin Turizm ve Pazarlama İletişimi fakülteleri öğrenci ve öğretim görevlilerinin sektör duayenleri ile bir araya geleceği interaktif söyleşiler fuara renk katacaktır.

Önceki ICCA Başkanlığına Türk Aday

İstanbul Ticaret Odası Ek Hizmet Binası Hobyar Mah. Seyhulislam Hayri Efendi Cad. No:14 K:6 Fatih – 34112 İstanbul

Çalışma saatleri:
Pzt – Cma: 9:00 – 17:30

Bizi takip edin