ICVB, IMEX Las Vegas Fuarı’nda İstanbul’u Başarıyla Temsil Etti

ICVB, IMEX Las Vegas Fuarı’nda İstanbul’u Başarıyla Temsil Etti

İstanbul’un yurtdışında tanıtılması konusunda etkin rol oynayan ICVB (İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu) yeni bir fuar organizasyonunda daha İstanbul’u başarıyla temsil etti.

Sands Expo Fuar Merkezi’nde 14 Ekim tarihinde kapılarını ziyaretçilerine açan ve 16 Ekim’de sona eren IMEX Las Vegas Fuarı’nda Türkiye standının organizasyonunu 2011 yılından bu yana olduğu gibi yine İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu (ICVB-İstanbul Convention & Visitors Bureau), Los Angeles Kültür ve Tanıtma Ataşeliği ile birlikte gerçekleştirdi.

İlki 2011 yılında düzenlenen IMEX Las Vegas Fuarı’nda Türkiye bu yıl, 200 m2’lik bir stant ile temsil edildi. Türkiye standında 10 katılımcı ünitesinde toplam 10 sektör kuruluşu ve firma yer aldı. Kültür ve Turizm Bakanlığı da stantta ayrı bir desk ile temsil edildi. Randevu sisteminin bulunduğu fuarda, ICVB standı 3 gün boyunca yoğun ilgi gördü. Fuar süresince ICVB toplam 145 birebir görüşme gerçekleştirdi ve 3 gün süresince 160a yakın davetli alıcıya İstanbul, Antalya, İzmir destinasyon filmleri izletilerek grup sunumları yapıldı.

ICVB’nin yanısıra fuara Türk Hava Yolları, İstanbul Kongre Merkezi, Martı İstanbul , ITEM Turizm Ticaret A.Ş., Marveltour, Kalyon Turizm Grubu, DMT Destination Management Türkiye, Tekser Turizm Seyahat A.Ş. ve İstanbul Marriott Hotel Şişli katıldı.

Önceki İstanbul Kongre Ve Ziyaretçi Bürosu 53. ICCA Kongresinde İstanbul Gecesi düzenledi!

İstanbul Ticaret Odası Ek Hizmet Binası Hobyar Mah. Seyhulislam Hayri Efendi Cad. No:14 K:6 Fatih – 34112 İstanbul

Çalışma saatleri:
Pzt – Cma: 9:00 – 17:30

Bizi takip edin