ICVB Logosunu Yeniledi…

ICVB Logosunu Yeniledi…

İstanbul Kongre Turizmi, dünyada artık yeni logosuyla tanıtılacak. Kongre turizminde yenilenme dönemini başlatan ICVB’nin (İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu) yeni tanıtım çalışmalarının ilk ayağı olan logo çalışması tamamlandı.

İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu “Dinamikçilik ve Yenilikçilik” ruhunu ilke edinen yeni logusu ile Ulusal ve Uluslararası Kongre Turizmi için şehrin tanıtımını yapacak!

İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu-ICVB 1997 yılından bu yana kullanmakta olduğu geleneksel lale formlu logosunu, modern bir dokunuşla dizayn ettirerek, tanıtım çalışmalarına dinamik ve yenilikçiliğini simgeleyen yeni logusu ile devam edecektir. Logoda yer alan birbiri ardına açılan damla yapraklar, iletişimi ve buluşmayı sembolize ediyor. Yenilenen logoda İstanbul Kongre Ziyaretçi Bürosu-ICVB’nin dinamik yapısının ve değişime olan inancının görsel bir ifadesi olması amacıyla dinamizmin rengi turkuaz, azim ve kararlığın rengi kırmızı, yeniliğin rengi yeşil tercih edildi.

Kongreler ve Buluşmalar Şehri İstanbul yeni logosu ile tanıtımda da yeniliklere imza atacak !

Kongre turizminde yenilenme dönemini başlatan İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu-ICVB yeni tanıtım çalışmalarının ilk ayağı olan yeni logosuna karar verdi. Bundan sonra yapılacak tüm çalışmalarda kullanılacak olan logo, İstanbul kongre turizmi için ‘ dinamik ve yenilikçi bir dönem’ ruhunu vurguluyor olacak. Logonun yenilenmesi ile başlayan yeni tanıtım çalışmaları, yurt dışında gerçekleştirilecek reklam, pazarlama ve halkla ilişkiler faaliyetleri ile yıl boyu devam edecek.

İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu - ICVB

Dünyanın en önemli kongre ve toplantılarına ev sahipliği yapan İstanbul, artık bu konuda markalaşıyor… Başkanlığını İstanbul Ticaret Odası Başkanı Sn.İbrahim Çağlar’ın yürüttüğü ve bünyesinde Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Ticaret Odası, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, TÜRSAB, TUROB, TYD, ve THY’nin bulunduğu ve turizm sektörünün önde gelen turizm temsilcilerinin yer aldığı TUGEV oluşumunun çatısı altında, çalışmalarına hızla devam eden ICVB (İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu)1997 yılından bu yana gerçekleştirdiği çalışmalarla İstanbul’u dünya kongre ve toplantı sektörüne tantıyor.

Önceki 45 Şehir Yarıştı… İstanbul Birinci Oldu

İstanbul Ticaret Odası Ek Hizmet Binası Hobyar Mah. Seyhulislam Hayri Efendi Cad. No:14 K:6 Fatih – 34112 İstanbul

Çalışma saatleri:
Pzt – Cma: 9:00 – 17:30

Bizi takip edin