İlham Almaya Hazır Mısınız? Etkinlikleriniz İçin En Kreatif Yıl!

İlham Almaya Hazır Mısınız? Etkinlikleriniz İçin En Kreatif Yıl!

Turizm Medya Grubu organizasyonuyla, 2014 yılından itibaren her yıl gerçekleştirilen, Türkiye’nin ilk ve tek, dünyanın ise en büyük üçüncü kongre, toplantı ve etkinlik fuarı olan ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines’ın beşincisi, 21-23 Şubat 2018 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi- ICC’de düzenlenecek.

Açılışını Türkiye ve dünyadan MICE sektörünün lider kuruluşlarının başkanlarının yapacağı fuar bünyesinde, kreatif etkinliklerden etkinlik teknolojilerine, toplantı endüstrisinden, UNICEO Kurumsal Eğitim Programı’ndan, DijiMICE oturumuna, yeşil etkinliklerden, iletişim oturumuna kadar dopdolu bir programla, MICE sektöründeki eğitim misyonunu da yerine getirmiş olacak.

40 Ülkeden Buyer Geliyor

Globalde 20 güçlü hosted buyer grup koordinatörü ve resmi fuar isim ve havayolu sponsoru Türk Havayolları destekleriyle, 40 ülkeden 200 hosted buyer, fuar esnasında günde ortalama 10 görüşme yaparak, şanslı fuar katılımcılarıyla işbirliği kurmaya hazırlanıyor.

3 gün boyunca B2B görüşmelerin gerçekleşeceği fuarda, etkinlik ve toplantı organizasyonları için ihtiyaç duyulan tüm çözüm ortakları bir arada görebilir, organizasyonlarınızın dikkat çekmesini, daha profesyonel hazırlanmasını, akılda kalıcı ve etkileyici olmasını sağlayabilirsiniz.

İham Almaya Hazır Mısınız? Etkinlikleriniz için En Kreatif Yıl!

Dünyanın en ünlü gösteri ve şölen tasarımcısı İtalyan Valerio Festi dahil, etkinlik teknolojisi alanında dünyanın bir numaraları konuşmacısı Corbin Ball, NIKE Global Etkinlik Başkanı, Canlı Deneyim Stratejisti ve White Fox Danışmanlığı Sahibi Mat Johnson gibi konuşmacıların olduğu oturumlara katılım imkanı sağlayabilirsiniz. Oturumlara yalnızca fuar katılımcıları ve hosted buyerlar ücretsiz giriş sağlayabilirken, diğer tüm ziyaretçiler içni oturum giriş ücreti 3 gün için toplamda 500 tl olup, biletler biletix.com üzerinden satın alınabilir.

Etkinlik Teknolojisi Oturumları ile Etkinlik Teknolojisine Bakışınız Değişecek

AME’18 yenilikleri arasında, etkinlik teknolojilerini içeren, hem Türkiye hem de dünyadan en son trendleri içinde barındıracak olan TECH ZONE da bulunuyor. ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines’ın artık vazgeçilmez bir parçası olan Speaker’s Corner’da ise dünyada etkinlik teknolojisi konuşmacılarının duayenlerinden olan Corbin Ball, James Morgan, John Martinez’i dinleyebilirsiniz. Etkinlik ve toplantı endüstrisi 2018 yılı için hazırlıklarını yaparken, henüz yılın ilk çeyreğinde gerçekleşecek olan fuarda, global MICE sektörünün profesyonelleri ile tanışma fırsatı bulacaksınız.

Yılın En İddialı Partisi DOME Kubbe Çadırda

Ulusal ve uluslararası MICE sektörünün bir araya geldiği “AMEzing Parti”de, yerli ve yabancı tüm katılımcılar, konuşmacılar ve hosted buyerlardan oluşan 850 kişilik özel davetli, fuar alanının bahçesine kurulacak devasa DOME çadırda düzenlenecek partide bir araya gelecek.

22 Şubat akşamı İstanbul Kongre Merkezi bahçesinde Türkiye’de ilk defa kurulacak çadırda yurtdışından gelen özel gösteri ve müzik grupları, DJ performansları, 360 video mapping showların gerçekleştirileceği AMEzing Parti Türkiye etkinlik sektörüne damgasını vuracak!

En İyi Stand Ödülünü Siz Belirleyin!

2018 finalixtleri belli olan ACE of M.I.C.E. Awards Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’nde bu yıl ilk kez açılan “En İyi Etkinlik Teknolojisi Kategorisi” çok ilgi görürken, birbirinden güçlü projelerin yarıştığı ve MICE sektörünün en iyilerinin buluşmasına ev sahipliği yapan ACE of M.I.C.E. Awards, 2018’de altıncı kez MICE’ın aslarını belirleyecek. Resmi web sitesi üzerinden detaylı bilgi edinilebilecek ödüllerdeki “ACE of M.I.C.E Exhibition by Turkish Airlines En İyi Stant” kategorisi ise, ACE of M.I.C.E. mobil uygulaması üzerinden, fuar esnasında 3 gün boyunca, jüri dahil herkesin katılımına açık olarak yapılacak oylamalarla belirlenecek.

Fuar bünyesinde 21-22-23 Şubat tarihlerinde 3 gün boyunca eşzamanlı oalrak iki salonda düzenlenecek olan oturumlar; fuar katılımcı ve hosted buyerlarlarına ücretsizken, fuar ziyaretçiler ve dışarıdan gelecek kişiler için oturumlara giriş ücreti tek gün için 250 TL, 3 gün için 500 TL.’dir, Biletlerle o gün içerisindeki tüm oturumlara giriş yapılabilecek ve biletler. biletix.com üzerinden bilet satın alınabilecek.

Ayrıntılı bilgi için:
Aslı Altınok Erdal
asli@turizmmedya.net
02164659556 – 05354868503
http://ameistanbul.com/

Önceki Uluslararası Kongre Sektörünün Öncü Kuruluşu ICCA’nın Yönetim Kurulu Üyeleri İstanbul’da

İstanbul Ticaret Odası Ek Hizmet Binası Hobyar Mah. Seyhulislam Hayri Efendi Cad. No:14 K:6 Fatih – 34112 İstanbul

Çalışma saatleri:
Pzt – Cma: 9:00 – 17:30

Bizi takip edin