İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Ticaret Odası Ve İstanbul Kongre Ve Ziyaretçi Bürosu – ICVB İşbirliği İle Düzenlenen #OneIstanbul Instgram Yarışması Başladı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Ticaret Odası Ve İstanbul Kongre Ve Ziyaretçi Bürosu – ICVB İşbirliği İle Düzenlenen #OneIstanbul Instgram Yarışması Başladı

İBB-İTO-ICVB işbirliğiyle tarihi, kültürel, doğal güzelliklerle dünyanın gözbebeği olan İstanbul’u dünyada daha fazla görünür kılmak amacıyla düzenlenen, instagram’da İstanbul konulu #oneistanbul yarışması bugün CNR fuar alanında yapılan açılış töreni ile start aldı.

İstanbul Ticaret Odası; İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu Başkanı İbrahim Çağlar ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Tülin Ersöz’ün, katılımlarıyla yapılan açılışta,Instagram fenomeni ünlü fotoğraf sanatçısı Mustafa Seven’in paylaşımlarıyla başlayan yarışmaya ilgi büyüktü.

Bir yıl sürecek yarışma boyunca instagram kullanıcılarının #oneistanbul ve #istanbul hashtag’i ile paylaşacakları İstanbul fotoğrafları arasından seçilecek fotoğraflardan ilk 3’e giren yarışmacılara,notebook, tablet bilgisayar ve cep telefonu hediyesi verilecek. Yarışma toplam 3’er aylık 4 dönemden oluşacak ve her dönem için farklı İstanbul temalarıyla devam edecek. Her dönem sonunda bir araya gelecek jüri üyeleri yaptıkları değerlendirme ile kazanan yarışmacıları belirleyecekler. Yarışmaya katılan instagram kullanıcılarının paylaşımları www.howtoistanbul.com ve www.istanbuluseyret.com sitelerinde yayınlanacak.

Önceki ICVB’den AB Başkenti Brüksel’de Çok Özel Organizasyon

İstanbul Ticaret Odası Ek Hizmet Binası Hobyar Mah. Seyhulislam Hayri Efendi Cad. No:14 K:6 Fatih – 34112 İstanbul

Çalışma saatleri:
Pzt – Cma: 9:00 – 17:30

Bizi takip edin