Avantgarde Collection Levent

Avantgarde Collection Levent

Büyükdere Caddesi No: 161 Zincirlikuyu – Levent 34394 İstanbul

Telefon: +90 212 337 04 44
Fax: +90 212 347 33 25

E-posta: levent@avantgardecollection.com
Web: www.avantgardecollection.com

Şehrin Kalbinde Ulaşılabilir Lüks ve Kaliteli Konaklama

Avrupa ve Asya’nın büyüleyici şehri İstanbul’un en canlı semtlerinden birinde yer alan Avantgarde Levent, kentin kalbinde, tüm yolların kesişme noktasında lüks bir konaklama seçeneği sunuyor. İstanbul’un iş dünyasına yönelik butik oteli Avantgarde Levent, iş hayatının merkezi Zincirlikuyu ve Levent’teki popüler alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde olup, kongre, eğlence ve sanat merkezlerine kolaylıkla ulaşılabileceğiniz ideal bir konumda yer alıyor.

İş dünyasına yönelik toplantıların, düğün, özel etkinlik ve davetlerin, şık yemek ve servislerle desteklendiği otel, fark yaratan stiliyle diğer butik otelleri gerisinde bırakarak beş yıldızlı bir deneyim sunuyor…

Tasarımından dekorasyonuna hatta hizmet anlayışına kadar her ayrıntıyı sanatla bir araya getiren ve bir sanat oteli olmasıyla da öne çıkan Avantgarde Levent, odalarındaki eserlerin yanı sıra lobi alanlarını birer sanat galerisine dönüştüren; yenilenen etkinlikler ile yıl boyunca resim, heykel, fotoğraf gibi sanatın farklı dallarındaki sergilere ve müzayedelere ev sahipliği yapıyor.

Konfor ve Tasarımı Ön Planda Odalar

Lüks ve kaliteli bir konaklama seçeneği ile yurtdışından ve Türkiye’den iş seyahati veya alışveriş keyfi için İstanbul’a gelen seçkin konuklarını ağırlayan Avantgarde Levent Hotel, 63 deluxe, 14 grand deluxe, 4 superior deluxe ve 3 residential suite olmak üzere göz kamaştırıcı tasarıma sahip toplam 84 odasıyla İstanbul’un merkezinde hizmet veriyor.

Toplantı ve Özel Etkinliklerin Adresi

Avantgarde Levent, 242 metrekareye yayılan alanı, 200 kişilik kapasitesiyle iş toplantılarından gala yemeklerine, düğün gecelerinden birbirinden renklı baby shower partilerine ve mezuniyet kutlamalarına kadar, kişiye özel her türlü etkinliği Grandioso Ball Room’da organize edebiliyor. Ayrıca son teknolojiye ve her türlü teknik ekipmana sahip, gün ışığı alan ve birleştirilebilen dört toplantı odasında da konferans, toplantı ve seminer düzenlenebiliyor.

Spa ve Sağlık

Türk hamamından, fitness merkezine, kapalı yüzme havuzundan yoga stüdyosuna kadar 1000 m2’lik bir alanda yer alan modern yüzüyle Day Spa, her zaman daha fazlasını arayan müşteriler için…

Şehrin Buluşma ve Lezzet Noktası: Ace Restaurant & Lounge

Bir Avantgarde Collection klasiği Ace Restaurant & Lounge uluslararası mutfaklardan oluşan zengin menüsüyle, yarattığı eşsiz sunumların yanısıra yerli ve yabancı şarap çeşitlerini, zengin ve yaratıcı kokteylleriyle pekiştiriyor. Türk ve dünya mutfaklarından çok özel lezzetler sunan Ace Restaurant & Lounge günün her saatine uygun ambiyansıyla ister öğle yemeği, ister akşam yemeği isterseniz yemek sonrası bir kadeh içki keyfi için ideal… Dünya mutfaklarına özel lezzetlerin, Türk mutfağına has tekniklerle harmanlanarak sunulduğu Ace Restaurant & Lounge menüsünün altında, şef Ulaş Morkoç ve Orhan Karademir yönetimindeki mutfak ekibinin imzası bulunuyor. 

İstanbul Ticaret Odası Ek Hizmet Binası Hobyar Mah. Seyhulislam Hayri Efendi Cad. No:14 K:6 Fatih – 34112 İstanbul

Çalışma saatleri:
Pzt – Cma: 9:00 – 17:30

Bizi takip edin