Karavan Türkiye

Karavan Türkiye

Halaskargazi Cad. No:112 K:7 Osmanbey, Şişli / İstanbul

Telefon: +90 212 247 50 44
Fax: +90 212 233 31 06

E-posta: mice@kmice.com
Web: www.kmice.com

1969 yılında kurulan Karavan Turizm, günümüzde kmice, Karavan Travel, Endless Türkiye, Karavanmar kurvaziyer gemi acenteliği markaları ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de İstanbul, İzmir, Antalya, Marmaris ve Kuşadası olmak üzere 5 farklı şehirde ofis ağı ve her biri kendi alanlarında uzman 90 kişilik profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir.

ABD, İngiltere, İtalya, İspanya, Fransa, Rusya ve Avustralya’da temsilcilik ofisleri ile, bu destinasyonlardan ülkemize ya da ülkemizden bu destinasyonlara yapılan turizm hareketlerinde önemli avantajlar sağlamaktadır.

Müşterilerimizin stratejik ihtiyaçları doğrultusunda, teşvik seyahatleri, eğitim toplantıları, bayi toplantıları, kutlamalar/açılış törenleri, ürün tanıtımı/araç lansmanı, ulusal ve uluslararası kongreler, özel davetler ve etkinlik yönetimi gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal kimliğinizin ön plana çıktığı modern ve iz bırakan etkinlikler tasarlıyor ve uyguluyoruz. Deneyimli ekibimiz etkinlikleriniz için yaratıcı fikirler geliştirmekte ve bu fikirleri sizlere sunmaktadır. Etkinlik boyunca sizden biri olarak çalışıyor ve süreç yönetimi konusundaki tecrübemizle sizin için unutulmaz anlar yaratıyoruz.

Misyonumuz

Değer ve fark yaratmak motive etmek, özel ve çalışma hayatlarında ilham verici ortamlar oluşturmaktır. Bu amaç şirketimizin varoluş nedenini belirlerken, servislerimizi, olaylara tepkilerimizi ve düşüncelerimizi yönlendirir, bizlere yol haritası çıkarır.

Vizyonumuz

Turizm sektöründe lider olduğumuz alanlardaki birinciliğimizi sürdürmek ve sektörün yapısal gelişmelerinde rol model olmaktır.

İstanbul Ticaret Odası Ek Hizmet Binası Hobyar Mah. Seyhulislam Hayri Efendi Cad. No:14 K:6 Fatih – 34112 İstanbul

Çalışma saatleri:
Pzt – Cma: 9:00 – 17:30

Bizi takip edin