İstanbul Fuar Merkezi

İstanbul Fuar Merkezi (İFM)

Atatürk Havalimanı Karşısı
34149 Yeşilköy, İstanbul

Telefon:+90 212 468 52 00
Fax: +90 212 468 50 40

E-posta: info@ifm.com.tr
Web: www.ifm.com.tr

Çağdaş fuarcılık, güçlü altyapı

İstanbul’u dünya fuarcılığının başkenti yapma amacıyla yola çıkan ve İDTM tarafından işletilen Türkiye’nin en büyük fuar alanlarına sahip İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) her yıl ortalama 100 fuar yapılmaktadır. İFM’de düzenlenen ve her yıl sayısız ziyaretçi çeken fuarlar vasıtasıyla binlerce firma yeni pazarlar ve fırsatlarla buluşmaktadır.

500.000 m² alan üzerine kurulu olan fuar kompleksinin yaklaşık 96.000 m²’lik bölümünde 11 adet fuar salonu yer almaktadır.

Kendi sektörlerinde dünyanın en büyük fuarları arasında sayılan ve her sene yurt içi ve yurt dışından yüz binlerce ziyaretçiyi çeken ev tekstili, ayakkabı, mücevher, iklimlendirme fuarları ve uluslararası etkinlikler İFM’de düzenlenmektedir.

Çevre yollarına yakınlığı, metronun merkezin içinden geçmesi, geniş otopark alanı, yenilenmiş altyapısı, teknolojiye yatırımları İFM’yi cazip merkezlerden biri haline getirmektedir.

İstanbul Ticaret Odası öncülüğünde kurulmuş olan İFM, Türkiye’de fuarcılık sektörünün gelişmesine öncülük eden yerli ve yabancı iş dünyasını aynı çatı altında bir araya getiren ve Türkiye’nin en büyük kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları ile mahalli idarelerin meydana getirdiği örnek bir kuruluştur.

İDTM İş Merkezi

Kompleks içerisinde akıllı bina teknolojisi ile yapılmış olan gerek teknik donanım gerek lokasyon gerek de sunduğu kaliteli hizmet ile günümüzün en çok tercih edilen iş merkezleri arasında sayılan İDTM İş Merkezi bulunmaktadır. İDTM İş Merkezi her birinde 17 ofis katı olan 3 ayrı blok ve birbirine geçişleri bulunan 3 adet çarşı ve yemek katından oluşmaktadır.

Her blokta 43 dükkan, 115 ofis olmak üzere, iş bloklarında toplam 130 dükkan, 346 ofis vardır. Kiralanabilir ofis ve çarşı alanı net toplam 67.000 m² olan merkezde ayrıca 2500 araçlık geniş otopark alanı kiracı ve ziyaretçilere diğer iş merkezlerinde kolay bulunamayacak bir avantaj sağlamaktadır. İş Merkezi içerisinde bulunan WT Club Hazır Ofis, Konferans ve Toplantı Salonları tam donanımlı ofisleri ile farklı süreli kullanımlar için iş dünyasına hizmet vermektedir.

İstanbul Ticaret Odası Ek Hizmet Binası Hobyar Mah. Seyhulislam Hayri Efendi Cad. No:14 K:6 Fatih – 34112 İstanbul

Çalışma saatleri:
Pzt – Cma: 9:00 – 17:30

Bizi takip edin