Dekon Group

Dekon Group

Sultan Selim Mah. Eski Büyükdere Cad. Hümeyra Sok. No.12 34415 Şirintepe/Kağıthane –İstanbul

Telefon: +90 212 347 63 00
Fax: +90 212 347 63 63

E-posta: sales@dekongroup.com
Web: www.dekongroup.com

1991’den bu yana toplantı ve etkinlik organizasyonu sektöründe A’dan Z’ye hizmet veren Dekon Group olarak tecrübeli, profesyonel ve Türkçe’nin yanı sıra İngilizce, Almanca, İtalyanca, Fransızca ve İspanyolca dillerinden en az birine hakim 80 kişilik kadromuz ile müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş bir şirketler topluluğuyuz.

Grup şirketlerimiz (PCO, AMC, DMC, Incentive, Protokol) ile Türkiye ve dünya şehirlerinde uluslararası katılımlı ve çeşitli konulara sahip kongre, konferans, sempozyum niteliğindeki toplantı ve özel etkinliklerin yanı sıra Birleşmiş Milletler Zirveleri gibi yüksek protokol düzeyindeki resmi kurum toplantılarını da gerçekleştirmekteyiz. Reklam ajansımız ile tasarım ve interaktif çözümler sunarken, transfer şirketimiz ile de özel şoförlü araç tahsisi sağlamaktayız.

Uzun soluklu çalışmayı hedeflediğimiz müşterilerimiz arasında, ulusal ve uluslararası dernekler, üniversiteler (tıp, mühendislik, ziraaat, vs. fakülteleri), meslek birlikleri, sivil toplum kuruluşları, resmi kurumlar ve özel sektör şirketleri bulunmaktadır.

IAPCO, INCON, ICCA, AMC Institute, ASAE, İstanbul ve İzmir CVB ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği üyeliklerimiz ile uluslararası yenilikleri takip eder, uygular ve ISO sertifikamız ile kaliteli hizmeti garanti ederiz. Ayrıca İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda şirket ortaklığımız bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için www.dekongroup.com web sitesinden ya da dekon@dekon.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Ticaret Odası Ek Hizmet Binası Hobyar Mah. Seyhulislam Hayri Efendi Cad. No:14 K:6 Fatih – 34112 İstanbul

Çalışma saatleri:
Pzt – Cma: 9:00 – 17:30

Bizi takip edin