Serenas Group

Serenas Group

Şerif Ali Mahallesi Pakdil Sok.No:5 Yukarı Dudullu Ümraniye-İstanbul

Telefon: +90 216 594 58 26
Fax: +90 216 594 57 99

E-posta: mustafa.gurbuz@serenas.com.tr
Web: www.serenas.com.tr

Dünya genelinde, etkinlik, fuarlar, kongre/toplantı organizasyonları ve kongre merkezleri yönetimi  ile ilgili çalışan GL-EVENSTS’in ortağı olan SERENAS GROUP 1999 yılında ilk firması olan Serenas Turizm ile kurulmuştur. Merkez ofisi Ankara’da olan grubun İstanbul ve İzmir’de ofisleri bulunmaktadır.

MICE sektörünün lider firmalarından biri olan SERENAS TURİZM; profesyonel ekip ve yüksek teknolojik donanımı ile toplam kalite yönetimi uygulayarak, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla ulusal ve uluslararası platformda her türlü Toplantı, Kongre hizmetlerini ve Şirket Kurumsal organizasyonlarını gerçekleştirmektedir. Grubun diğer şirketlerinden biri olan FRAME Tasarım; multimedya, video prodüksiyon, ve yazılım geliştirme hizmetleri ile her türlü teknik ekipman desteği vermektedir. MEDYA-S; basın ve hakla ilişkiler hizmeti sunarken, ADORS; tüm havayolları için bilet ve otel rezervasyon hizmeti vermektedir.

Ulusal ve uluslararası fuar, sergi ve etkinlik organizasyonlarını gerçekleştirmek üzere GL-EVENTS FUARCILIK kurulmuş olup  Ankara’da Congresium Ankara Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nın ve İstanbul’da THE SEED Toplantı Merkezi’nin işletmeciliği de SERENAS tarafından yapılmaktadır.

Serenas Group ayrıca IAPCO (International Association of Professional Congress Organizers) ve ICCA (International Convention and Congress Association) gibi uluslararası derneklerin de üyesidir.

İstanbul Ticaret Odası Ek Hizmet Binası Hobyar Mah. Seyhulislam Hayri Efendi Cad. No:14 K:6 Fatih – 34112 İstanbul

Çalışma saatleri:
Pzt – Cma: 9:00 – 17:30

Bizi takip edin