SETUR Travel Agency and SETUR M.I.C.E.

SETUR Travel Agency and SETUR M.I.C.E.

Bağlarbaşı Kısıklı Cad.No:24 34662 Altunizade Istanbul

Telefon: +90 216 554 37 00
Fax: +90 216 474 06 81

E-posta: mice@setur.com.tr
Web: www.setur.com.tr/www.seturmice.com

Bir Koç Holding kuruluşu olan Setur, 1965 yılından beri duty free işletmeciliği, yurtiçi ve yurtdışına dönük tur operatörlüğü, IATA uçak bileti satışı, vize, kongre ve etkinlik organizasyonları, incoming, yurtdışı eğitim hizmetleri ile Turizm, Marina İşletmeciliği ve Özel Havacılık alanında hizmet sunmaktadır.

SETUR DUTY FREE tüm yurda yayılan havalimanları, kara sınır kapıları ve deniz limanlarında 15.000 m²’yi aşkın 23 lokasyonda bulunan 38 mağazası ile gümrüksüz satış mağazaları işletmeciliği yapmaktadır. Setur, turizm altında kurulan markaları bookinturkey.com, SeturMice, SeturCruise ve Sedventure ile sektörün lideri konumunda bulunmaktadır.

Turizm alanında her türlü faaliyeti bünyesinde bulunduran Setur, dünya çapında elde ettiği başarılarla, Türkiye’nin ilk ve öncü turizm şirketlerinden biri haline gelmiştir. Yurtiçi ve yurtdışına dönük tur operatörlüğü, uçak bileti satışı, kongre ve etkinlik organizasyonları ve sunulan yerel hizmetler, Setur’un turizm alanında verdiği hizmetlerin çatısını oluşturmaktadır. Ayrıca Abercrombie&Kent, Orient Express markalarının satış hakkına sahip olan Setur, Four Seasons Preferred Partner ve Starwood Luxury Privilege üyeliği ile misafirlerine özel avantajlar sunmaktadır.

Marina işletmeciliğinde, Akdeniz çanağının ve Türkiye’nin en büyük zinciri konumunda olan Setur Marinaları; Kalamış&Fenerbahçe, Yalova, Ayvalık, Çeşme, Kuşadası, Marmaris, Finike, Kaş, Antalya, Midilli, Gökova Ören olmak üzere toplam 11 marinası ve 6.058 yat bağlama kapasitesi bulunmaktadır. SETAIR, 14 yolcu kapasiteli 2 adet Falcon 900 LX tipi jet ve 12 yolcu kapasiteli Challenger 605 tipi jet, 9 yolcu kapasiteli 2 adet Agusta Westland 139 tipi helikopter ve 8 yolcu kapasiteli Cessna Grand Caravan tipi deniz uçağı bulunmaktadır.

İstanbul Ticaret Odası Ek Hizmet Binası Hobyar Mah. Seyhulislam Hayri Efendi Cad. No:14 K:6 Fatih – 34112 İstanbul

Çalışma saatleri:
Pzt – Cma: 9:00 – 17:30

Bizi takip edin