MCI Türkiye

MCI Türkiye

MCI İstanbul
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Business Park Blokları No:12/1 Ofis No:5 Bakırköy, İstanbul

Telefon: +90 212 270 06 24
Fax: +90 212 270 06 25

E-posta: istanbul@mci-group.com
Web: www.mci-group.com

MCI Ankara
Mustafa Kemal Mah. Barış Sitesi 2114. Sok. No: 8 Çankaya, 06510, Ankara

Telefon: +90 312 440 41 55
Fax: +90 312 440 41 54

E-posta: ankara@mci-group.com
Web: www.mci-group.com

Kurulduğu günden bugüne Etkinlik sektörü içerisinde başarıları ile adından söz ettiren MCI Grup, yeni ve dinamik ekibi ile çalışmalarına hızla devam etmektedir.

İNSAN ODAKLI ÇALIŞMAYA İNANIYORUZ. Her etkinliğin özünde insan olduğunu biliyor ve ona göre hareket ediyoruz. Sektörün deneyimli temsilcileri olarak, kurulduğumuz günden bugüne ilkleri gerçekleştirdik. Sektöre yön verecek, yeni ufuklar kazandıracak etkinliklerin pesinden koştuk. Etkinlik sektörünün dinamikleri ile yoğrulmuş, deneyimli ve alanında uzman ekibi ile birlikte üstlenmiş olduğu projeleri başarıyla gerçekleştirmiştir.

“GLOBAL DÜŞÜN, YEREL DAVRAN” modelini kendine kılavuz edinmiş olan bizler; dünyanın en büyük ve en önemli organizasyon firması olan MCI Global’in Türkiye partneri olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

KENDİMİZİ SÜREKLİ GELİŞTİRİYORUZ, her etkinliğimizi ülkemiz adına faydaya çevirmek için çalışıyoruz. Türkiye’nin gücünün ve dünyadaki öneminin farkındayız. Istanbul, İzmir ve Antalya’nın yurtiçi ve yurtdışı etkinlikler için önemli cazibe merkezleri olduğunu biliyoruz. Ülkemizde yükselen bir değer olan etkinlik sektörünün bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

DİLEĞİMİZ, sizlerle birlikte büyümek ve gelişmektir. Doğru iletişim ile her şeyin mümkün olduğuna inanıyoruz. Dinlemek ve anlamak, başarıya giden yolu oluşturur. Biz, ne istediğinizi anlar ve sizin için uygulamaya dökeriz. İsteklerinizi ve hayallerinizi dinler, ortak akıl haritası çıkarırız.

ÇOK ÇALIŞIRIZ. Temel yaklaşımımız, fikirlerinizi etik kurallar çerçevesinde değere dönüştürmektir. Fikirlere, farklılıklara, kültürel zenginliğe inanırız.

GELECEĞİ SİZİNLE BİRLİKTE “BUGÜN” ŞEKİLLENDİRİYORUZ.

İstanbul Ticaret Odası Ek Hizmet Binası Hobyar Mah. Seyhulislam Hayri Efendi Cad. No:14 K:6 Fatih – 34112 İstanbul

Çalışma saatleri:
Pzt – Cma: 9:00 – 17:30

Bizi takip edin