K2 Kongre ve Etkinlik Yönetimi

K2 Kongre ve Etkinlik Yönetimi

Koşuyolu Mahallesi Ali Nazime Sokak No:45 Koşuyolu 34718 Kadıköy

Telefon: +90 216 428 95 51
Fax: +90 216 428 95 91

E-posta: info@k2-events.com
Web: www.k2-events.com

Hakkımızda

Şirketimizin adını, Himalayar’ın, zirvesine en zor ulaşılabilen dağından almamız bir tesadüf değil. Yola çıkarken zirveyi –en zor ulaşılabilecek zirveyi hedeflemiştik çünkü. Verdiğimiz her hizmetten sonra, “Çok teşekkür ederiz, bir dahaki sefer tekrar görüşmek üzere…” diyerek ellerimizi sıkan, güler yüzlü, mutlu müşterilerimizi gördükçe hedefimize her gün biraz daha yaklaştığımızı hissediyoruz. Bu güne kadar hizmet verdiğimiz bütün müşterilerimiz, bizim en değerli referanslarımız. Hizmet alanımıza giren her türlü etkinliğinizde, siz de bizim gibi zirveyi hedefliyorsanız, sizinle orada buluşalım… Deneyim; K2 çalışanları kongre ve toplantı organizasyonu alanında, 1990’lı yılların başından itibaren sektörde çalışmaya başlamış olup; 50’den – 16000’e kadar katılımcıyla gerçekleşmiş onlarca ulusal ve uluslararası önemli organizasyonları başarıyla koordine etmiştir.

Güvenilirlik

K2, her türlü organizasyonu, firma-müşteri ilişkilerinin ortak bir ürünü olarak kabul eder. İşbirliği sürekliliğinin ise ancak uzun süreli güven ortamından geçtiğini bilir ve bu konudaki hassasiyetini daima hissettirir.

Teknoloji

K2, güncel teknolojiyi “özellikle iletişim ve veri takip teknolojilerini” yapısında ve hizmet kapsamında barındırmanın “zirvede” olmayı sağlayacağını bilir.

Profesyonellik

Sözlük anlamı “ Bir işi kazanç sağlamak amacıyla yapan kimse olma durumu” olsa da K2, yer aldığı sektördeki gerçek profesyonelliğin, amatör bir ruh ve dinamizmle birleştirilmeden yürütülemeyeceğinin bilincindedir.

Müşteri Memnuniyeti

K2, “Müşteri Memnuniyetinin” olmadığı yerde yukarıdakilerin hiçbir anlam ifade etmeyeceğinin farkındadır.

Misyonumuz

Dürüst, güvenilir, işine bağlı, azimli, çözümcü, yenilikçi ve yaratıcı fikirlerle müşterilerine ekonomik koşullarda kaliteli etkinlik hizmetleri vermektir.

İstanbul Ticaret Odası Ek Hizmet Binası Hobyar Mah. Seyhulislam Hayri Efendi Cad. No:14 K:6 Fatih – 34112 İstanbul

Çalışma saatleri:
Pzt – Cma: 9:00 – 17:30

Bizi takip edin