Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn

Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn

Eyüp Merkez, Silahtarağa Cd. No 87, Eyüpsultan, 34050 İstanbul Türkiye

Telefon: +90 212 600 16 00

E-posta:hotel.istanbul.goldenhorn@movenpick.com

Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn; tarihi yarımada üzerinde, Haliç’te yer alır. Modern bir butik otel olan Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn’un, Haliç manzaralı 136 odası bulunmaktadır. Otelde teras restoranı Skydome, kendinizi yenileyebileceğiniz Serenity Spa, rüya gibi düğünlere ev sahipliği yapan balo salonu ve son teknoloji ile donatılmış toplantı odaları yer almaktadır. İstanbul’un tarihi yerlerine kolay ulaşım sağlayan Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn; İstanbul Uluslararası Havalimanı’na 25 dakikalık mesafesi ile en yakın olan otel konumundadır.

Eyüp’teki otelimizin tarihi ve merkezi konumundan yararlanarak son teknoloji ile donatılmış balo salonumuzda, etkinlik ekibimizin desteği ile rüyalarınızdaki düğünü, nişan davetini veya önemli iş toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Modern tasarımı ile Golden Horn Balo Salonu büyük davetlere ev sahipliği yaparken, teras kattaki Skydome’da Haliç’in muhteşem manzarası ve İstanbul siluetine karşı daha küçük gruplar bir araya geliyor. Farklı iş hedeflerine uygun çeşitli özelliklerde toplantı salonlarımız da hizmetinizde.

Toplantı & Davet ekibimiz sadece size özel tasarlanan, kişiselleştirilmiş hizmetler ve davetinizi ziyafete dönüştürecek unutulmaz lezzetlerle tüm etkinliklerinizi planlamak üzere yanınızda.

İstanbul Ticaret Odası Ek Hizmet Binası Hobyar Mah. Seyhulislam Hayri Efendi Cad. No:14 K:6 Fatih – 34112 İstanbul

Çalışma saatleri:
Pzt – Cma: 9:00 – 17:30

Bizi takip edin