Radisson Blu Hotel İstanbul

Radisson Blu Hotel İstanbul

19 Mayıs Caddesi No:2 Şişli/Istanbul

Telefon: +90 212 375 00 00
Fax: +90 212 375 00 60

Web: www.radissonblu.com

İstanbul’un iş dünyasının nabzını tutan, alışveriş merkezlerine ve İstanbul’un kültür-sanat-eğlence bölgelerine yakın, metro ve otobüs istasyonlarına yürüme mesafesindeki Radisson Blu Hotel İstanbul Şişli; içtenlikle benimsediği “Yes I Can!” hizmet konsepti ve birbirinden zengin içerikli menüleri ile toplantıların anlamını değiştiriyor.

Radisson Blu Hotel, İstanbul Şişli’nin şık ve konforlu 291 odası, son teknoloji ile donatılmış 16 toplantı salonu ve galalara, lansmanlara, düğünlere ev sahipliği yapabilecek 750 metrekarelik yüksek tavanlı bir balo salonu bulunuyor. Otelde; açık ve kapalı yüzme havuzuna sahip bölgenin en büyük fitness- spa merkezi, Türkiye’nin en iyi et, peynir ve şaraplarını sunan Steak n More İstan’bull restoranı ve  Bond Urban bar yer alıyor.

Mimarisi ile gelen tüm misafirlerini kendine hayran bırakan Radisson Blu Hotel, İstanbul Şişli’nin geniş odalarında; ücretsiz wi-fi bağlantısı, su ısıtıcısı, su-çay-kahve ikramı, ütü ve ütü masası, Botanica Fitness &Spa’ya ücretsiz giriş hakkı, hoparlörlü televizyon koltuğu ve laptop boyutunda güvenlik kasası bulunuyor. Standard, business class ve suit tipleri olan otelin 9. katında ise; business class ve suit oda misafirlerinin kullanımına özel “Business Lounge” yer alıyor.

İstanbul Ticaret Odası Ek Hizmet Binası Hobyar Mah. Seyhulislam Hayri Efendi Cad. No:14 K:6 Fatih – 34112 İstanbul

Çalışma saatleri:
Pzt – Cma: 9:00 – 17:30

Bizi takip edin