Figür

Figür

19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad. Nova Baran Center No:4 34360 Şişli / Istanbul – Türkiye

Telefon: +90 212 381 46 00
Fax: +90 212 258 60 78

E-posta: info@figur.net
Web: www.figur.net

FİGÜR, kongre turizminin Türkiye’de gelişimine paralel olarak ile 1991 yılında kurulmuştur. FİGÜR, dinamik ve genişleyen kadrosu ile Türkiye pazarında ve uluslararası pazarda dünya standartlarını uygulamak için özel bir önem vermiştir.

FİGÜR yönetimi, hem sektör gelişimine katkıda bulunmak amacıyla hem de en üst düzeyde hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti için şirketin profesyonel mesleki gelişimlerine sürekli yatırım yapmıştır.

Son yıllarda, Türkiye’de ve dünyada trend haline gelen kongreler, toplantılar, ürün lansmanları, seminerler vs. FİGÜR’ün profesyonel ekipleri tarafından yürütülmektedir. FİGÜR çalıştığı şirketler ve kuruluşlarla güçlü bir ortaklık inşa etmiştir. Hevesli, deneyimli ve güvenilir personeli sayesinde, müşterilerinin gelecek stratejileri için danışmanlık gerektiren yüksek hizmet düzeyine katkıda bulunmaktadır.

FİGÜR, bireysel ihtiyaçlara ve müşterilerinin bütçesine göre programlar sunmak için gerekli araçlara sahiptir ve Türkiye ve dünyadaki tüm oteller, her türlü tedarikçi ve hizmet sağlayıcılarla mükemmel ilişkiler kurmuştur.

FİGÜR Turizm’in, Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan “A-Grubu” Seyahat Acentesi Belgesi ve ISO-9001 Kalite Belgesi ve birçok önemli sektör derneklerine, IAPCO, ICCA, UFTAA, SİTE, TÜRSAB üyeliği bulunmaktadır.

İstanbul Ticaret Odası Ek Hizmet Binası Hobyar Mah. Seyhulislam Hayri Efendi Cad. No:14 K:6 Fatih – 34112 İstanbul

Çalışma saatleri:
Pzt – Cma: 9:00 – 17:30

Bizi takip edin